Aia või muu objekti teede sillutamist tänavakividega peetakse kõige lihtsamaks territooriumi kaunistamise meetodiks. Kas soovite oma majaümbrust kiiresti vääristada? Siis tasub ühendust võtta meie ettevõttega ja tellida sillutusteenus. See annab objektile palju hoolitsetuma välimuse. Selleks ei ole vaja kasutada eritehnikat ega eriseadmeid. Meie spetsialistid paigaldavad mistahes ornamendiga plaadid operatiivselt ja kvaliteetselt.

 

Tänavakividega sillutamise peamised eelised

 Veel  mõned aastad tagasi oli tänavakivide ladumine laialt kasutusel tiheda liiklusega piirkondades, kuid nüüd kasutatakse seda territooriumi viimistlemise meetodit ka selleks, et muuta suvila- või erakrunt atraktiivsemaks ja korralikumaks. Selle meetodi populaarsus on tingitud paljudest eelistest:.

 

 • Odavad materjalid. Tööks on vaja tänavakive, mille hinnad on praegu muude viimistlusliikide hulgas ühed soodsaimad turul;
 • Mugav kasutada;
 • Praktilisus

Kuid need pole veel kõik selle materjali eelised, mis teevad selle maksimaalselt populaarseks nende seas, kes soovivad oma territooriumi vääristada. Muuhulgas on sellel dekoreerimise meetodil üks oluline omadus – vastupidavus temperatuurimuutustele. Pind ei pragune isegi kõrgeima temperatuuri mõjul. Paigaldamise ja kasutamise ajal võib märgata muidki eeliseid:

 • Kõrge UV-kindlus.Plaat ei luitu ega muutu hapraks;
 • Kiire remont.Kui mõned elemendid on oma välimuse kaotanud, saab need asendada uutega;
 • Keskkonnasäästlikkus.Viimistlusmaterjali valmistamisel kasutatakse looduslikke koostisosi;
 • Kõrge niiskus- ja  sademekindlus;
 • Disain, mis aitab maastikku ilmestada;
 • Pikk kasutusiga, mis võib ulatuda ligi 10 aastani;
 • Tugevus, mis tagab materjali töökindluse.

 

Milliste kividega sillutatakse teid

 Krundi vääristamine on iga omaniku jaoks oluline ülesanne. Ja üha sagedamini valivad meie kliendid oma teede katteks tänavakive. Meie spetsialistid aitavad valida optimaalse  harmoonilise tulemuse saavutamiseks sobiva kivi. Kui on kogemus ja oskused, pole sillutise tegemine keeruline ülesanne. Ja selleks on parem meiega ühendust võtta.

 Meie professionaalidest meeskond kasutab järgmisi kiviliike:

 

 • Kergelt kare tekstuur;
 • Populaarsus on tingitud materjali madalast maksumusest;
 • See on valmistatud savi baasil ja näeb teel ilus välja;
 • Kummeeritud teekate.See on valmistatud kautšukist ja seda kasutatakse maastikukujunduses aktiivselt sillutamiseks.

 

Krundi teede sillutamise kogumaksumus sõltub sellest, millise materjali klient valib ja kui suurt pinda tuleb vääristada.

 

Millised on sillutamise etapid

 Kõigepealt teevad meie spetsialistid ettevalmistustöid. Märgistus tehakse omamoodi niitidest võrgu konstrueerimise  abil. Seda tehakse 15 sentimeetrise varuga. Tänavakividest raja kujundamise käigus pannakse bordüür, mistõttu eemaldatakse pealmine kiht. Pärast kõike seda  kaetakse ala õhukese liivakihiga.

Järgmiseks loovad meie spetsialistid bordüüri. Selle paigaldamiseks valmistatakse liiva ja vee baasil lahus. See paigaldatakse terve tee perimeetri ulatuses. Asendit reguleeritakse pingule tõmmatud nööriga. Viimases etapis toimub juba sillutamine. Plaatide paigaldamiseks on vajalik, et tsemendisegu veidi kõveneks. Meie spetsialistid järgivad tänavakivide paigaldamise tehnoloogiat täielikult, mistõttu saavad kliendid teed kasutada juba järgmisel päeval.

 Tee sillutamine tänavakividega on parim lahendus neile, kes soovivad oma krunti lühikese ajaga vääristada. Hele ja vastupidav materjal võimaldab unustada aias olevad porised teed, mis on järk-järgult minevikuks saamas. Meie poole pöördudes saavad kliendid sileda ja kvaliteetse katte, mida on meeldiv kasutada. See on esteetiline ja kestab kaua. Plaadid paigaldatakse  kiiresti ja täpselt, järgides kõiki põhinüansse. Pakume mitut tüüpi sillutusmaterjale, soodsaid hindu ja kvaliteetset tööd, millele kehtib garantii. Meie meistrid teavad õige ja vastupidava sillutise saladusi.

Küsi hinnapakkumist!

  Teie nimi *
  Teie e-mail *
  Telefon
  Teie sõnum