Kas soovite oma krunti ja  majaümbrust kiiresti, kvaliteetselt ning odavalt ümber kujundada? Kasutage meie paljude aastate kogemusega maastikukujundajate teenuseid. Nad muudavad kliendi territooriumi tõeliseks kunstiteoseks. Saate oma krundil ka ise luua kauneid taimede ja dekoori kombinatsioone, kuid harmoonilise kujunduse jaoks on parem kasutada spetsialistide abi, kes näevad paremini, mis millega kokku sobib. Meil on loomingulistest töötajatest meeskond, kes maastikukujunduse kavandamisel ja elluviimisel lähtuvad teaduslikest seisukohtadest ning kasutavad oma töös ainulaadseid lahendusi.

Maastikukujundus professionaalidelt

 Suvilate, suvemajade ja eramajade omanikud eelistavad mõnikord istutada taimi territooriumile ise oma jõududega. Kuid nii nähakse palju vaeva, kulutatakse aega ja mõnikord isegi raha, eriti kui peab ostma juurde istikuid nende asendamiseks, mis pole juurdunud. Aja ja raha säästmiseks võib lihtsalt tellida meie ettevõttest maastikukujunduse teenuse. Lepingus määratud tähtajaks tekivad objektile luksuslik aed, hekk ja muud esteetiliselt meeldivad elemendid.

 Meie teenustega saavad kliendid suurepärase tulemuse väikeste kuludega. Meie poole pöördudes saavad kliendid järgmist:

 • Individuaalne lähenemine.Juba projekteerimise etapis kuulavad meie spetsialistid kliente tähelepanelikult, et nad saaksid seda, mida vajavad;
 • Suurepärase kvaliteediga, elujõulise istutusmaterjali kasutamine;
 • Lai valik arvukate karakteristikutega taimi;
 •  Kavandi loomine lühikese ajaga, et mitte viivitada tellimuse täitmisega;
 • Pinnase väetamine selle omaduste parandamiseks.

 

Miks tasub valida maastikukujundus meie ettevõtte spetsialistidelt

 Üks peamisi põhjusi, miks kauni ja mugava maastiku kujundamine meile usaldada, on eraterritooriumi kujunduse peensusteni läbimõtlemine. Töö käigus teeb  meie meeskond  kindlaks pinnase tüübi, krundi karakteristikud ja pindala. Sõltuvalt nendest parameetritest valitakse istutusmaterjalid ja dekoratiivsed elemendid. Kui krundil on iseloomulikke puid, veekogusid vms, kasutavad nad need lõplikus kujunduses ära.

 

Kõige parem on oma majaümbruse heakorrastamist ette planeerida ja enne hooaega meiega ühendust võtta. Maastikukujundusteenus sobib neile, kes on otsustanud oma krunti vääristada, säästes samal ajal aega, närve ja raha.

 

Meie poole pöördumiseks on palju põhjuseid, millest peamised on:

 • Eelarve hoolikas planeerimine ja sellest kinni pidamine. Meie kliendid teavad alati, kui palju krundi kujundamine neile maksma läheb;
 • Puuduvad kahtlused, mida ja kuhu istutada. Tänu meie spetsialistidele on klientidel täpne ettekujutus, milline saab olema majaümbruse lõplik välimus;
 • Pole kulutusi materjalidele, mida ei lähe vaja territooriumi vääristamiseks;
 • Täpne ettekujutus tööde mahust ja etappidest.

 

Mis mõjutab maasikukujunduse lõplikku maksumust

 Oma krundi kujundamise personaalse projekti järgi saab tellida taskukohase hinnaga. Meie konsultantidelt saab teada ligikaudsed hinnad.  Meie spetsialistide loodud maastikukujunduse lõplikku maksumust mõjutavad järgmised tegurid:

 • Istutusmaterjalide hinnad.Kõikidele taimedele on kehtestatud kindlad hinnad.Ja kliendi soovil saavad disainerid vahetada kallimad istikud odavamate vastu;
 • Vajadus kasutada teatud ideede elluviimiseks rasketehnikat;
 • Vajadus paigaldada krundile skulptuure, dekoratiivelemente;
 • Maastiku reljeefi keerukus.

 Oma krundi vääristamisel tasub meeles pidada, et kui seda püüda iseseisvalt teha, läheb see peaaegu alati palju rohkem maksma. Tavainimestel pole selget ettekujutust, milliseid taimi on kõige parem kasutada ja kui palju neid vaja on. Lisaks võib tekkida probleem, et taimed ei juurdu. Sel juhul on raha lihtsalt ära raisatud.

 Kui pöörduda meie spetsialistide poole, on suurepärased tulemused peaaegu tagatud. Neil on laialdased töökogemused ja nad on võimelised ellu viima igasuguseid ideid. Tänu nendele ei pea kliendid oma pead vaevama sellega,  kui mugav saab krunt pärast kujundust olema. Spetsialistid mõtlevad kõik peensusteni läbi ja aitavad kliendil planeeritud eelarvega välja tulla, ilma et oleks vaja juurdumata istikute või mittevajalike materjalide eest peale maksta.

Спросите ценовое предложение!

  Teie nimi *
  Teie e-mail *
  Telefon
  Teie sõnum