• Aednik

  Igaüks tahab omada tervet ja hoolitsetud aeda, kuid kaugeltki mitte igal krundiomanikul pole seda võimalust

 • Maastikukujundaja

  Maastikukujundajad mitte ainult ei vali taimi, vaid mõtlevad läbi ka valgustuse ja kommunikatsioonid.

Aednik

Igaüks tahab omada hea tervisega, hoolitsetud aeda, kuid mitte igal krundiomanikul pole võimalust aiatöödele aega pühendada. Ajapuuduse probleemi lahendamiseks on ainult üks viis – kasutada aedniku teenuseid. Aedniku teenused on vajalikud ka muul juhul – kui ei ole piisavalt teadmisi ja kogemusi ühtede või teiste aiahooldustööde tegemiseks.

 Aednik teeb järgmisi hooldustöid:

— Puude lõikamine. Puude kujundav lõikamine, puude sanitaarlõikus, puude noorenduslõikus, puude ettevalmistamine talveks.

— Põõsaste lõikamine. Põõsaste kujundav lõikamine, põõsaste sanitaarlõikus, põõsaste noorenduslõikus, hekkide lõikamine, põõsaste ettevalmistamine talveks.

—  Lillede hooldus. Lillepeenarde, lilleaedade, alpinaariumide, alpimägede, bonsaide kujundamine ja korraldamine, üheaastaste ja püsilillede istutamine, lillede ettevalmistamine talveks.

— Umbrohutõrje. Käsitsi ja mehaaniline rohimine, umbrohu töötlemine kemikaalidega.

—  Väetamine. Vajalike mineraalikomplekside koostise valik ja väljatöötamine, kasvuaegne väetamine..

—  Taime- ja puuhaigustega võitlemine. Taime- ja puuhaiguste õigeaegne avastamine, ravimiseks vajalike preparaatide valik, pritsimine, külmalõhede töötlemine, puuõõnsuste ravi, muru ravi, samblatõrje murul, püünisvööde jm püüniste paigaldamine kahjuritele, puude kaitsmine näriliste eest talvel, kasvukoha töötlemine puukide vastu, suvila ümber kasvava metsiku võsa ​​maharaiumine ja hävitamine.

Küsi hinnapakkumist!

  Teie nimi *
  Teie e-mail *
  Telefon
  Teie sõnum
  Lisage foto

  Maastikukujundus

  Maastikukujundajad ei vali mitte ainult taimi, vaid mõtlevad ka valgustusele ja kommunikatsioonile ning kujundavad istumiskohti. Nad teevad visandid, koostavad projekti plaanid ja jälgivad projekti elluviimist.

  – Esimene samm on projekteerida ja rajada drenaaži- ja sademevee äravoolusüsteem ning vundamendi tagasitõmbamine. Nende puudumine võib põhjustada teatud alade üleujutusi, pragusid vundamendis jne.

  – Esimene samm on projekteerida ja rajada drenaaži- ja sademevee äravoolusüsteem ning vundamendi tagasitõmbamine. Nende puudumine võib põhjustada teatud alade üleujutusi, pragusid vundamendis jne.

  – Третий шаг – устройство системы освещения. Сегодня очень популярны светильники, расположенные вдоль дорожек, рядом с фонтанами и прудами, альпийскими горками, в саду среди деревьев, а не только возле беседок, гаражей, висящие на домах.

  – Automaatse kastmissüsteemi loomine on neljas samm maastiku kujundamisel. See on mugav ja praktiline. Kui olete selle seadistanud, ei pea te enam oma maatükil olevate taimede seisukorda jälgima. Niiskuse puudumise tuvastavad andurid kohe ja automaatne kastmine lülitub automaatselt sisse.

  – Viies samm haljastuses on kunstliku maastiku loomine koos veeelementide, aedade, kiviaiade, kiviktaimede, tugimüüride ja muude dekoratiivsete elementidega.

  – Maastikukujunduse viimane etapp on haljastus: ilu- ja viljapuude ja -põõsaste istutamine, lillepeenrad ja -peenrad, hekid ja loomulikult muru rajamine või külvamine.

  Küsi hinnapakkumist!

   Teie nimi *
   Teie e-mail *
   Telefon
   Teie sõnum
   Lisage foto